קוקו בונגו

מועדון הקוקו בונגו – Coco Bongo

קוקו בונגו, מועדון אשר שמו הולך לפני ברחבי קנקון (Cancun) שבמקסיקו (Mexico). בין אם אתה חובב מסיבות מושבע, או חובב ערבים אינטימיים ושקטים, פעם אחת צריך לבלות בקוקו בונגו ולו רק בשביל להתרשם בלבד. כאמור, הקוקו בונגו ממוקם בקנקון באזור בו מרוכזים מיטב המלונות היוקרתיים, אזור הקרוי גם בשם ה- “זונה אולטרה” (Zona Ultra). חשוב לציין כי המועדון הוא אחד הענקים שתראו באזור ובאמריקה הלטינית בכלל, הוא מכיל מקום לכ- 1800 אנשים ברחבות ענקיות ואזורי ישיבה מרובים. הלהקות המנגנות כאן יהיו בסגנונות שונים ומגוונים, מסלסה ועד רוקנרול. מועדון הקוקו בונגו, הוא לא רק מועדון בו תוכלו ליהנות ממוסיקה טובה, במועדון זה תוכלו לצפות גם במיטב המופעים הקיימים באזור. בדרך כלל מופיעים פה מיטב החקיינים של מקסיקו. קיימות כאן מגוון הופעות שונות (ומשונות).. ממופעים של אושיות תרבות כמו אלביס פרסלי (המלך), מדונה, מייקל ג’קסון, ועד חיקויים של דמויות קצת פחות צפויות כמו ספיידרמן- איש העכביש, באטמן- איש העטלף במופעים בהם הם משחזרים סצנות תעופה מרשימות מהסרטים.. .

כמובן מתקופה לתקופה המופעים משתנים, אך הרעיון המרכזי אינו משתנה- וואו אחד גדול. משעה מסוימת נגמרים המופעים ונפתחת הרחבה למסיבה ענקית עד השעות הקטנות של הלילה (או יותר נכון, עד השעות המוקדמות של הבוקר). הזדמנות טובה לנער קצת את הרגליים אחרי ישיבה ממושכת בה צפיתם במופעים השונים. כמו שכבר אמרנו, אם אתה חובב גדול של סצנת מסיבות, אתם חייבים להיות שם ולהתרשם מהמקום הצבעוני ומלא שמחת החיים. כל מה שציינו עד עכשיו משתלב עם מופעי אקרובאטיקה מפוארים בין לבין, לוליינים ולולייניות שיורדים מהתקרה, מסכי ענק (אם קצת מזל אולי תצליחו לראות את עצמכם מפזזים על אחד מהם), פרוז’קטורים ענקיים המאירים את המופעים ומדי פעם את הקהל ועוד מגוון אטרקציות. כפי שכבר ציינו, כנראה שמי שנמשך לאירועים גדולים ונוצצים יימצא את עצמנו פורח במקום כזה.. מי שמחפש את הערב השקט, או את המופעים האינטימיים יכול להיות שעלול קצת להירתע מהחוויה, אך כדאי לדעת כי הקוקו בונגו הוא אחד המועדונים המוכרים בעלי השם העולמי, לכן באמת שלא כדאי לפספס את ההזדמנות וכדאי מאד להגיע לערב אחד בשביל לחוות את החוויה החד פעמית בהחלט.

בעלי המועדון מנסים לספק חוויה שתשאיר את כולם פעורי פה, זה יכול אולי להסביר את העובדה כיצד בערב אחד אפשר להרגיש כאילו אתם בהופעה של מיטב האומנים, במקביל במסיבה פרועה ובמקביל צופים במופע של קרקס. הכניסה למועדון, כמו בכל מועדון, כרוכה בתשלום שלצערנו קצת פחות מתשלום סימלי, אך כדאי לציין כי למרות שהמחיר לא זול הוא כולל בתוכו את סוגים מסוימים של שתייה אותה תשתו באותו הערב וללא ספק יודעים “לספק את הסחורה” כאן. הקוקו בונגו כל כך פופולארי עד שרבים מגיעים אליו מאיסלה מוחארס וחוזרים בבוקר לאי…המקום ידוע כאחת האטרקציות המגניבות במרכז אמריקה! תבלו!