טיסות לקובה

טיסות לקובה – Flights to Cuba

קובה, מדינת אי יפהפייה באוזר הקריביים הצפוני. אוזר יפהפה להגיע אליו לחופשה בעל אופי, תרבות וחופי ים מרהיבים. הביקור בקובה גורם להבין עד כמה המדינה שונה ממדינות רבות אחרות. ההיסטוריה המורכבת של המדינה, תהפוכות השלטון השונות והמאבקים השונים הובילו אותה להיות מה שהיא היום. בשל המשטר הקומוניסטי הקיים בה והחרם הכלכלי של ארצות הברית תגלו כי כל הקיים בקובה, הוא תוצרת קובנית אותנטית. ללא מותגים בינלאומיים וללא חדירה של המערב לאזור. המשטר הקובני הוא מעט נוקשה עבור האזרחים בקובה, אך חשוב לציין כי בשנים האחרונות המשטר מעט התמתן ולתושבי המקום נוספו זכויות שונות אשר לא היו קיימות בעבר.

התרבות הקובנית היא ללא ספק אחד הקסמים הגדולים של המדינה.. האנשים המחייכים, המוסיקה המשובחת, השלווה והקצב הרגוע בו הכל מתנהל כאן.

חברות תעופה הטסות לקובה

קיימות חברות תעופה רבות דרכן ניתן לטוס אל קובה, חברות תעופה מוכרות עימן טסים מטיילים רבים יהיו חברות כמו איבריה  (Iberia), KLM, אייר קנדה (Air Canada), אייר פראנס (Air France), אל על (El Al), בריטיש איירוייז (British Airways), טורקיש אייר ליינס (Turkish Airlines) וקובנה אייר ליינס (Cubana Airlines) – היא חברת התעופה הלאומית של קובה.

מידע נוסף על קובה:
טיסות לקובה
טיול מאורגן לקובה
בתי מלון בקובה

יעד נחיתה בקובה

בקובה קיימים שני שדות תעופה עיקריים (בנוסף לשדות תעופה קטנים יותר בערים שונות). שדות התעופה אשר בהן נוחתות מרבית הטיסות בהגיעכם לקובה יהיו שדה התעופה הבינלאומי חוסה מרטי שבהוואנה (La Habana), בירת קובה, ושדה תעופה בינלאומי נוסף, אנטוניו מאסו, שבסנטיאגו  דה קובה (Santiago de Cuba).

יעדי ביניים בדרך לקובה

על מנת להגיע לקובה תאלצו לקחת טיסה הכוללת בתוכה יעד ביניים. כיום לא קיימות טיסות ישירות מישראל לקובה במרכז אמריקה. יעדי הביניים לרוב יהיו יעדים שונים ביבשת אירופה או קנדה. כמו כן, קיימות גם טיסות עם יעדי ביניים דרך מדינות באמריקה הלטינית, תלוי בחברת התעופה עימה תבחרו לטוס. ערים שונות בהם תנחתו לעצירת ביניים יהיו טורונטו (Toronto), מדריד (Madrid), לונדון (London), פריז (Pariz) ועוד מבחר ערים שונות.

שימו לב כי לא קיימות טיסות עם עצירות ביניים בארצות הברית, משום שכיום קיים חרם כלכלי על קובה.

כמה זמן טסים מישראל לקובה?

הטיסה למרכז אמריקה היא טיסה ארוכה למדי, ניתן להעריך את משך הטיסה לקובה כ- 14 שעות ללא עצירות ביעדי הביניים וללא המתנה לטיסת ההמשך.

טווח מחירים בטיסות לקובה

טווח המחירים לכרטיס טיסה לקובה מתפרש על 1200 – 1600 דולר, תלוי בתקופה בה תחליטו לטוס ובחברת התעופה עימה תחליטו לטוס. שימו לב שבזמן הנחיתה יש לשלם מיסי נמל נוספים למחיר כרטיס הטיסה.

עונה מומלצת לטיסה לקובה

קובה היא מסוג המקומות בהם ניתן לטייל בכל חודשי השנה. קובה נתחלקת לעונה הגשומה (היא גם העונה החמה) בין חודשים מאי – אוקטובר, ועונת החורף בין חודשים  דצמבר – אפריל. שיא עונת התיירות מתקיים בחודשי החורף.