טיסות לפנמה

טיסות לפנמה

פנמה (Panama), הפנינה של מרכז אמריקה, בין קוסטה ריקה (Costa Rica) באזור מרכז היבשת לבין קולומביה (Colombia) בדרום אמריקה, היא המחברת בין שני חלקי היבשת. מדינה בעלת חופים יפהפיים ועוצרי נשימה, קבוצות איים קטנות. מקום בו ניתן לצלול ולראות עולם שלם מתחת למים ולגלות מראות חדשים מדי יום ביומו. ביקור בתעלת פנמה המפורסמת, ולא לשכוח את עיר הבירה, פנמה סיטי, שהיא מרכז מודרני בפני עצמה שאי אפשר לפספס..  המדינה מכילה בתוכה שלל יעדים שחייבים לראות במהלך השהות בה. לא בכדי זוגות רבים מגיעים לכאן לתקופת ירח הדבש.. משהו במקום, באוירה, באקלים הטרופי משווה למקום הרגשת גן עדן. אל דאגה, גם הרווקים והרווקות שביניכם יצליחו להוציא את המיטב מטיול לפנמה ולא יתאכזבו בהגיעם אליה.

חברות תעופה הטסות לפנמה

כידוע, למדינות מרכז אמריקה יש חברות תעופה רבות אשר מספקות שירותי טיסה. בכדי להגיע לפנמה יש רשימת חברות תעופה מומלצות וידועות ביניהן אל על (El Al), קונטיננטל (Continental), איבריה (Iberia), אייר פראנס (Air France) ודלתא (Delta).

זמן טיסה לפנמה

משך הטיסה המשוער בכדי להגיע לפנמה יהיה כ -15 שעות. לא כולל העצירה ביעדי הביניים וזמן ההמתנה לטיסת ההמשך.

עוד על פנמה:
טיסות לפנמה
ביטוח נסיעות לפנמה

נחיתה בפנמה

לרוב הנחיתה בפנמה תעשה בשדה תעופה של עיר הבירה פנמה סיטי (Panama City). שדה התעופה שוכן בשולי העיר במרחק של כ  2 ק”מ מעיר הבירה.

יעדי ביניים בדרך לפנמה

לא קיימת טיסה ישירה מישראל לפנמה. יש צורך לבצע עצירת ביניים בדרך ליעד הסופי. יעדי הביניים יהיו בערים שונות באירופה כמו מדריד (Madrid) ופריז (Paris), או בארצות הברית כמו ניו יורק (בעיקר למי שטס דרך אל על). שימו לב, מי שמתכנן לקחת טיסה בעלת עצרת ביניים בארצות הברית, יש צורך בויזת כניסה, למרות שמדובר אך ורק בעצירת ביניים.

מחירי של טיסה לפנמה

המחיר לכרטיס טיסה לפנמה נע סביב טווח מחירים של 1300-1600 דולר.

ויזות ומסמכים לפנמה

בכדי להכנס לפנמה אין צורך בהוצאת ויזה מראש דרך השגרירות. מרגע שתגיעו לפנמה תקבלו אשרת שהייה במדינה עם הגבלה מסויימת של מספר ימים בהם ניתן לשהות כאן. כל שעליכם לעשות הוא לנחות, להגיע לאזור חתימת הדרכונים ואותו פקיד יחתום לכם בדרכון ויעניק לכם את אישור השהייה, בדרך כלל ל- 90 יום. כמו כן, המסמך היחיד שאותו תצטרכו מראש הוא כרטיס תייר (המוכיח את חוסר הכוונה שלכם להשתקע במדינה לזמן בלתי מוגבל) אשר אותו תהיו מחוייבים להציג עם הגיעכם. את כרטיס התייר ניתן לקבל במשרדה של חברת התעופה עימה תחליטו לטוס. מי שירצה להאריך את משך שהותו בפנמה יוכל לעשות זאת דרך משרדי ההגירה בפנמה סיטי.

עונה מומלצת לטיסה לפנמה

פנמה היא מדינה בעלת אקלים טרופי, זמן הביקור בה הטוב ביותר יהיה בין חודשים דצמבר למאי.