טיסות למקסיקו

טיסות למקסיקו

אין כמו טיול למרכז אמריקה באמצע החיים בשביל ליהנות מחופשה אמיתית. ואם כבר טסים למרכז אמריקה, איך אפשר להגיע אליה מבלי לבקר במקסיקו (Mexico). אחת המדינות הבולטות והמפורסמות ברחבי מרכז אמריקה כולה. כמו כן, היא המדינה הגדולה ביותר באזור זה של היבשת. מקסיקו היא מדינה המשלבת מגוון סוגי אקלים, מגוון צורות נוף, מאפשרת רביצה על חופים מדהימים, ביקור באתרים עם שרידים ארכיאולוגיים של שבט המאיה, טיפוס על הרים גבוהים בעלי נוף עוצר נשימה, או טירוק בג’ונגלים טרופיים בעלי צמחיה ענפה ובעלי חיים מיוחדים.. אתם תחליטו איך יראה הטיול שלכם.. אך לפני כן, צריך להגיע למקסיקו. אז איך עושים את זה? הנה התשובה.

חברות תעופה המפעילות טיסה למקסיקו

כיאה לשוק החופשי, יש תחרות ובהתאם לזה יש מגוון של חברות תעופה איתם ניתן לטוס. על מנת לטוס למקסיקו מישראל קיימות מספר חברות תעופה אשר מאפשרות הגעה אל היעד, כאשר חברות תעופה העיקריות, אשר מרבית המטיילים טסים איתן הן אייר פרנס (Air France) וקונטיננטל אייר ליינס (Continental Airlines). כמו כן, גם חברות אל על (El Al)  הישראלית, לופטהנזה (Lufthansa) ואייר קנדה (Air Canada) מספקות שירות טיסות למקסיקו. כמובן, שבהתאם לחברת התעופה עימה תבחרו לטוס מחיר הטיסה יהיה בהתאם.

היכן נוחתים במקסיקו

הנחיתה במקסיקו תהיה בשדה התעופה של עיר הבירה, מקסיקו סיטי (Mexico City), מקסיקו סיטי אינטרנשיונל איירפורט (Mexico City International Airport- MEX ), הידוע גם בשם בניטו חוארז אינטרנשיונל איירפורט (Benito Juarez International Airport). ברגע ההגעה למקסיקו, אין צורך בויזה, אלא רק בהצגת דרכון תקף לחצי שנה לפחות. במעמד חתימת הדרכונים מקבלים אשרת שהייה אוטומטית ל- 90 יום.

למידע נוסף:
טיסות למקסיקו
טיסות פנים במקסיקו
טיול מאורגן למקסיקו

משך הטיסה למקסיקו

כשמדברים על טיסות למקסיקו, הטיסה למקסיקו היא טיסה ארוכה מאד, משך הטיסה יהיה בין 18 – 22 שעות, פרק זמן אשר בדרך כלל גם יכלול בתוכו את זמן עצירת הביניים, היא טיסת ה-  Connection.

עצירות ביניים בדרך למקסיקו

בהתאם לחברת התעופה איתה תבחרו לטוס תהיה עצירת ביניים בדרך אל היעד. מרבית עצירות הביניים יהיו בארצות הברית בשדה התעופה של אטלנטה (Atlanta), או בניו ארק (Newark) שהוא שדה תעופה הסמוך לניו ג’רסי (New Jersey). כמו כן, במידה ותחליטו לטוס דרך חברת התעופה אייר פרנס (Air France), עצירת הביניים תהיה באירופה בפריז (Paris) בירת צרפת (France).

מחירי טיסה למקסיקו

קיימים דילים שונים עם חברות תעופה שונות, אך טווח המחירים לטיסה למקסיקו יהיה יקר יחסית וינוע בין ה- 1400- 1600 דולר. המחיר נחשב ליקר בשל מרחק הטיסה, משך הטיסה ועצירות הביניים אשר נערכות במהלכה. כמו כן, יש לקחת בחשבון כי ככל שתאריך הטיסה יהיה קרוב יותר לעונה המתויירת, כך עלות הכרטיס תתייקר. בנוסף לכך, קיימת עלות של מיסי נמל אותה צריך לשלם מראש, אשר לא כלולה בעלות כרטיס הטיסה.

לעוד מידע על מקסיקו הכנסו לאתר זזנו