טיסות לגואטמלה

טיסות לגואטמלה

לתכנן טיול ליעד שעוד לא ביקרתם בו מעולם, זאת לא המשימה הפשוטה ביותר.. יש מגוון סוכנויות נסיעות, המוני אתרים שונים באינטרנט וחברים שכבר היו לפניכם ממש באותו המקום אליו אתם מתכננים להגיע.. ולכל אחד יש מה לומר.. אז ניסינו להקל עליכם קצת את המשימה ולספק אינפורמציה לגבי שאלות רלוונטיות העולות בפני כל מי שמתכנן טיול.. איפה? כמה? איך? אז לפני שנתחיל, כמה מילים על המדינה המיוחדת, אשר מטיילים מגיעים לחוות במהלך הטיול במרכז אמריקה. אם ננסה לתאר אותה במילה אחת, נגיד שהיא צבעונית. ואם נרחיב קצת, נספר כי היא צבעונית מכל בחינה אפשרית.. החל מצורות נוף מרהיבות, אנשים, תרבות ואוירה. קדימה, תכינו את המזוודות.. מתחילים.

המראה ונחיתה בטיסה לגואטמלה

טיסה ממדינת ישראל אל גואטמלה במרכז אמריקה תעשה דרך שדה תעופה בן גוריון בלוד. הנחיתה בגואטמלה תהיה בשדה התעופה של עיר הבירה של גואטמלה, גואטמלה סיטי (Guatemala City). מרגע הנחיתה מקבלים באופן אוטומאטי ויזה על ידי חותמת בדרכון. אותה החותמת בעצם מהווה אישור שהייה ל- 90 יום בלבד. (בכדי להאריך את אשרת השהייה, צריך לפנות את משרד תושבי החוץ, אשר יבחן את הבקשה שלכם ובדרך כלל מספק הארכה ל- 90 יום נוספים).

הכנסו לעוד מידע מאתר זזנו:
טיסות לגואטמלה
טיול מאורגן לגואטמלה

עצירות בדרך לגואטמלה

אם כבר יצא לכם לברר בסוכנויות שונות או סתם לרפרף באינטרנט וודאי כבר שמתם לב כי קיימות נקודות עצירות ביניים רבות. בגדול הן מתחלקות לטיסות דרך ערים במדינות אירופה כמו פריז (Paris), מדריד (Madrid), לונדון (London).. או ערים במדינות בארצות הברית כמו ניו יורק (New York), ואטלנטה (Atlanta). ביעדי ביניים בארצות הברית, למרות שמדובר בעצירת ביניים למספר שעות, יש צורך בויזה לארצות הברית אשר תהיה תקפה.

עם מי טסים לגואטמלה

מגוון חברות התעופה הוא עצום. אך יש כמה חברות תעופה מוכרות אשר שמן הולך לפניהן. בין אותן חברות תעופה תמצאו את דלתא (Delta), איבריה (Iberia), קונטיננטל (Continental), אל על (El Al), אייר פראנס (Air France), אליטליה (Alitalia), בריטיש אויירווייז (Britsh Airways), KLM, ואמריקן אייר ליינס (American Airlines).

טווחי מחירים לטיסה לגואטמלה

מחיר כרטיסי הטיסה לאזור מרכז אמריקה בכלל ולגואטמלה בפרט הוא אינו קבוע ולרוב משתנה. השינוי יבוא לידי ביטוי על ידי הבדלים בין חברות שונות הנוסעות במסלולים שונים ואף בתקופות שונות. תוכלו למצוא כרטיסי טיסה במחיר של 1200 דולר ואף מחירים שיגיעו לסכום של כ- 1700 דולר ויותר.

כמה זמן טסים לגואטמלה?

לטיסה לגואטמלה כדאי להתכונן נפשית. מדובר בטיסה ארוכה למדי.. כל מי שמתקשה להירדם בטיסות כדאי שיכין לעצמו כל אמצעי שעשוע אפשרי (מזל שיש סרטים בטיסה).. בכל זאת מדובר בטיסה שבממוצע נמשכת כ- 18 שעות, ללא עצירה ביעד הביניים והמתנה לטיסת ההמשך, שיכול להימשך כמה שעות גם כן.

מידע נוסף:
טיסות פנים בגואטמלה